دوشنبه, 07/07/1399 - 09:20

روایت‌های متقن پژوهشی مانع تحریف دفاع مقدس

سردار محمدحسین باقری در مراسم افتتاحیه نمایشگاه دستاوردهای دفاع مقدس و مقاومت در مورد ضرورت پژوهش در حوزه‌ی دفاع مقدس گفتند: پژوهش موشکافانه باعث می‌شود نسل جدید با وقایع جنگ آشنا شوند.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی پژوهشکده بسیج سردار محمدحسین باقری در مراسم افتتاحیه نمایشگاه دستاوردهای دفاع مقدس و مقاومت در مورد ضرورت پژوهش در حوزه‌ی دفاع مقدس گفتند: پژوهش موشکافانه باعث می‌شود نسل جدید با وقایع جنگ آشنا شوند.

ایرانیان باید قرن‌ها افتخار کنند که پدرشان در این مرز و بوم ایستادند و از دین و سرزمین خود دفاع کردند. وقتی آن چه که در دفاع مقدس اتفاق افتاده است را با جنگ‌های مثل جنگ ایران و قفقاز یا جنگ‌های که منجر به جدا شدن بخشی از کشور ما شده است، مقایسه می‌کنیم متوجه می‌شویم چه اتفاق بزرگی جهانی رخ داده است.

ملتی انقلاب می‌کند و سیستم طاغوت را به هم می‌ریزد و در حال برپای حکومت است که با یک تجاوز همه جانبه مواجهه می‌شود.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح ایران تأکید کرد: آن چه نام آن را صدام ملعون و رژیم بعث می‌گذاریم به قول مقام معظم رهبری یک جلو پنجره و یا نمایشی از قدرت‌های جهانی بود که از انقلاب اسلامی آسیب دیده بودند. می‌دانستند که انقلاب اسلامی بساط ظلم جهانی را بهم خواهد ریخت. به همین علت اتفاق زرینی همچون 8 سال دفاع مقدس در آن مقطع رخ داد.

فرزندان این سرزمین باید بدانند که پدرشان چه زحمتی کشیدند. 68 پروژه مطالعاتی در دست اجرا توسط بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس حقیقتا برای دسترسی پژوهشگران و محققان مهم است و از اغراق، دروغ و تحریف روایت جنگ ما را مصون می‌گذارد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

کد امنیتی
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.