دوشنبه, 07/07/1399 - 09:20

روایت‌های متقن پژوهشی مانع تحریف دفاع مقدس

سردار محمدحسین باقری در مراسم افتتاحیه نمایشگاه دستاوردهای دفاع مقدس و مقاومت در مورد ضرورت پژوهش در حوزه‌ی دفاع مقدس گفتند: پژوهش موشکافانه باعث می‌شود نسل جدید با وقایع جنگ آشنا شوند.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی پژوهشکده بسیج سردار محمدحسین باقری در مراسم افتتاحیه نمایشگاه دستاوردهای دفاع مقدس و مقاومت در مورد ضرورت پژوهش در حوزه‌ی دفاع مقدس گفتند: پژوهش موشکافانه باعث می‌شود نسل جدید با وقایع جنگ آشنا شوند.

ایرانیان باید قرن‌ها افتخار کنند که پدرشان در این مرز و بوم ایستادند و از دین و سرزمین خود دفاع کردند. وقتی آن چه که در دفاع مقدس اتفاق افتاده است را با جنگ‌های مثل جنگ ایران و قفقاز یا جنگ‌های که منجر به جدا شدن بخشی از کشور ما شده است، مقایسه می‌کنیم متوجه می‌شویم چه اتفاق بزرگی جهانی رخ داده است.

ملتی انقلاب می‌کند و سیستم طاغوت را به هم می‌ریزد و در حال برپای حکومت است که با یک تجاوز همه جانبه مواجهه می‌شود.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح ایران تأکید کرد: آن چه نام آن را صدام ملعون و رژیم بعث می‌گذاریم به قول مقام معظم رهبری یک جلو پنجره و یا نمایشی از قدرت‌های جهانی بود که از انقلاب اسلامی آسیب دیده بودند. می‌دانستند که انقلاب اسلامی بساط ظلم جهانی را بهم خواهد ریخت. به همین علت اتفاق زرینی همچون 8 سال دفاع مقدس در آن مقطع رخ داد.

فرزندان این سرزمین باید بدانند که پدرشان چه زحمتی کشیدند. 68 پروژه مطالعاتی در دست اجرا توسط بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس حقیقتا برای دسترسی پژوهشگران و محققان مهم است و از اغراق، دروغ و تحریف روایت جنگ ما را مصون می‌گذارد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)