سه شنبه, 07/15/1399 - 07:20

اطلاع نگاشت راه نجات

کمتر از یک سال پیش، حسینه امام خمینی (ره) مصادف با 28 آبان 1398، میزبان جمعی از تولیدکنندگان، کارآفرینان و فعالان اقتصادی کشور بود که بازخوانی آن در شرایط کنونی حائز اهمیت راهبردی است.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و خدمات علمی پژوهشی پژوهشکده مطالعات و تحقیقات بسیج، کمتر از یک سال پیش، حسینه امام خمینی (ره) مصادف با 28 آبان 1398، میزبان جمعی از تولیدکنندگان، کارآفرینان و فعالان اقتصادی کشور بود که بازخوانی آن در شرایط کنونی حائز اهمیت راهبردی است.

در این دیدار رهبر فرزانه انقلاب اسلامی، تولیدکنندگان را پیشروان، فرماندهان، صفوف مقدّم عرصه‌ی تولید و رونق اقتصادی و اوج گرفتن ثروت ملّی و رفاه عمومی در کشور نامیدند.

حضرت آیت الله خامنه ای در بخش دیگری از فرمایشات خود، مسیر مصون سازی اقتصاد را استفاده از ظرفیّت های بی نهایت کشور معرفی نمودند: "همه‌ی حرف در این جلسه‌ی امشبِ ما این است که ظرفیّتهای کشور بی‌نهایت است، فراوان است، از بخشی‌ از آنها استفاده شده و بحمدالله اثربخشی داشته، از بسیاری هم استفاده نشده؛ اگر بتوانیم از آن ظرفیّتها استفاده کنیم [اقتصاد مصون میشود]."

در ادامه اهم فرمایشات معظم له در قالب اطلاع نگاشت به منظور یادآوری و بازخوانی در نخستین ماه از نیمه دوم سال جهش تولید ارائه گردیده است؛

راه نجات

 

برای دریافت تصویر با کیفیت روی پیوند زیر کلیک نمایید؛

راه نجات

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

کد امنیتی
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.