سه شنبه, 07/15/1399 - 07:20

اطلاع نگاشت راه نجات

کمتر از یک سال پیش، حسینه امام خمینی (ره) مصادف با 28 آبان 1398، میزبان جمعی از تولیدکنندگان، کارآفرینان و فعالان اقتصادی کشور بود که بازخوانی آن در شرایط کنونی حائز اهمیت راهبردی است.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و خدمات علمی پژوهشی پژوهشکده مطالعات و تحقیقات بسیج، کمتر از یک سال پیش، حسینه امام خمینی (ره) مصادف با 28 آبان 1398، میزبان جمعی از تولیدکنندگان، کارآفرینان و فعالان اقتصادی کشور بود که بازخوانی آن در شرایط کنونی حائز اهمیت راهبردی است.

در این دیدار رهبر فرزانه انقلاب اسلامی، تولیدکنندگان را پیشروان، فرماندهان، صفوف مقدّم عرصه‌ی تولید و رونق اقتصادی و اوج گرفتن ثروت ملّی و رفاه عمومی در کشور نامیدند.

حضرت آیت الله خامنه ای در بخش دیگری از فرمایشات خود، مسیر مصون سازی اقتصاد را استفاده از ظرفیّت های بی نهایت کشور معرفی نمودند: "همه‌ی حرف در این جلسه‌ی امشبِ ما این است که ظرفیّتهای کشور بی‌نهایت است، فراوان است، از بخشی‌ از آنها استفاده شده و بحمدالله اثربخشی داشته، از بسیاری هم استفاده نشده؛ اگر بتوانیم از آن ظرفیّتها استفاده کنیم [اقتصاد مصون میشود]."

در ادامه اهم فرمایشات معظم له در قالب اطلاع نگاشت به منظور یادآوری و بازخوانی در نخستین ماه از نیمه دوم سال جهش تولید ارائه گردیده است؛

راه نجات

 

برای دریافت تصویر با کیفیت روی پیوند زیر کلیک نمایید؛

راه نجات

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)