سه شنبه, 04/24/1399 - 15:15

برگزاری نخستین نشست تخصصی بحران جمعیت و عملکرد بسیج

به گزارش مرکز اطلاع رسانی پژوهشکده مطالعات و تحقیقات بسیج نخستین نشست از سلسله جلسات تخصصی بررسی ابعاد مختلف بحران جمعیت و تأثیر آن بر عملکرد بسیج برگزار شد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی پژوهشکده مطالعات و تحقیقات بسیج نخستین نشست از سلسله جلسات تخصصی بررسی ابعاد مختلف بحران جمعیت و تأثیر آن بر عملکرد بسیج با حضور کارشناسان و متخصصان موضوعی برگزار شد.

در ابتدای نشست، مسئول محترم پژوهشکده مطالعات و تحقیقات بسیج ضمن خیر مقدم به مدعوین و حضار در جلسه، نسبت به اهمیت و ضرورت برگزاری نشست سخنانی ایراد نمودند.

سپس جناب آقای دکتر خدابخش احمدی استاد مرکز تحقیقات علوم رفتاری دانشگاه بقیت الله در خصوص ابعاد مختلف بحران جمعیت در کشور، علل پیدایش و راهکارهای غلبه بر آن مطالبی را عنوان نمودند.

در ادامه خانم دکتر نیک کار با بررسی تأثیرات نوسانات جمعیتی بر فعالیت های بسیج در عرصه های مختلف علمی، سازندگی، امنیتی و ...، از ابعاد مختلف جنگ جمعیتی علیه کشورمان و پروژه های دشمنان در این زمینه پرده برداشتند.

در پایان جانشین محترم سازمان بسیج مستضعفین سردار سپهر، نسبت به اقدامات درون و برون سازمانی بسیج مستضعفین در موضوع بحران جمعیت سخنان ارزشمندی ایراد نمودند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
webmaster گفت:
شنبه, 05/11/1399 - 10:01
tst
webmaster گفت:
شنبه, 05/11/1399 - 10:08
tteesstt

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)