چ, 08/12/1400 - 14:21

گوشه ای از اسناد جنایات شیطان بزرگ

به مناسبت یوم الله سیزده آبان ماه، روز جهانی استکبارستیزی و تسخیر سفارتخانه امریکا در ایران، گوشه ای از جنایات ایالات متحده امریکا در قالب معرفی برخی کتاب ها و متن کامل کتاب اسناد لانه جاسوسی برای دریافت و مطالعه، در اختیار علاقمندان قرار گرفت.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و خدمات علمی پژوهشی بسیج، به مناسبت یوم الله سیزده آبان ماه، روز جهانی استکبارستیزی و تسخیر سفارتخانه امریکا در ایران، گوشه ای از جنایات ایالات متحده امریکا در قالب معرفی برخی کتاب ها و متن کامل کتاب اسناد لانه جاسوسی برای دریافت و مطالعه، در اختیار علاقمندان قرار گرفت.

کتاب «دموکراسی؛ مرگبارترین کالای صادراتی آمریکا»  

ویلیام بلوم، از مورخان برجسته سیاست خارجی آمریکا، دموکراسی، مبارزه با سلاح‌های کشتار جمعی، ترور و ... را تنها بهانه‌ای برای لشگرکشی و جنگ‌افروزی و اعمال سلطه و قدرت و در مواردی تصرف نفت و دارایی‌های ملی کشورهای مختلف از سوی دولت آمریکا می‌داند.

دموکراسی امریکایی

کتاب «کارنامه شیطان»

با موضوع بازخوانی جنایات ایالات متحده آمریکا در ایران، مجلد اول از مجموعه سه جلدی «تمدن طاغوت اعظم» به قلم صالح قاسمی منتشر شد.

کارنامه شیطان بزرگ

 

کتاب های «کارنامه شیطان» در ۲۶۳ صفحه از طریق مراکز پخش سلمان پاک به شماره ۰۹۲۱۵۵۹۸۱۵۱ و آفتاب پنهان به شماره ۰۹۱۹۲۵۱۱۰۳۶ در اختیار فرهیختگان حوزوی و دانشگاهی و همه علاقمندان قرارگرفته است.

 

اسناد لانه جاسوسی امریکا

اسناد لانه جاسوسی

 

دانلود جلد اول / دانلود جلد دوم / دانلود جلد سوم / دانلود جلد چهارم / دانلود جلد پنجم / 

دانلود جلد ششم / دانلود جلد هفتم / دانلود جلد هشتم / دانلود جلد نهم / دانلود جلد دهم / دانلود جلد یازدهم

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML